';
Image module
Lek. Dent.

JULIA KIRILOW

PERIODONTOLOGIA | PERIOCHIRURGIA | MEDYCYNA ESTETYCZNA

Swoja wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Medycznym w Warnie im. Paraskewa Stojanowa na Wydziale Stomatologii. Od czasów studiów do dzisiaj nieprzerwanie poszerza horyzonty i doskonali umiejętności. Kształci się głównie w dziedzinach periodontologii, periochirurgii i medycyny estetycznej. W pracy ponad wszystko ceni sobie możliwość pomocy pacjentom i kontakt z ludźmi. Praca daje Jej możliwość wykazania się swoją wiedzą i zdolnościami manualnymi w zakresie stomatologii.

Zbzikowana na punkcie dokładności i czystości. Nic dziwnego, że ulubionym gadżetem Julii jest… odkurzacz bezprzewodowy! Po pracy stawia na sport i czas spędzony z najbliższymi. Wkurza Ją bałagan i obojętność ludzka a najbardziej… odciśnięte ślady palców na lustrze 😉 W kuchni Julii znajdziesz tylko zdrowe jedzenie a na pewno nie znajdziesz żadnych podrobów.

Zielona Góra to Jej miasto. Nie zamierza stąd wyjeżdżać ani teraz ani w przyszłości…  chyba, że na urlop 🙂 Tu jest Jej miejsce, blisko rodziny, ukochanych psiaków i drugiej połówki.