';

STOMATOLOGIA BIOLOGICZNA

KIRILOV DENTAL CLINIC

W ZGODZIE

Z NATURĄ

Istnieje coraz więcej naukowych dowodów na to, że infekcje, toksyny i zaburzenia równowagi w jamie ustnej i szczęce przyczyniają się do chronicznej choroby i bólu głowy, szyi i innych rejonów ciała. Dziedzina, znana jako Stomatologia Biologiczna, uważa czynniki biomechaniczne, biochemiczne, bioelektryczne i emocjonalne za ważne dla osiągnięcia ogólnego dobrego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. W przeciwieństwie do tradycyjnej stomatologii, która leczy tylko objawy, Stomatologia Biologiczna dociera do przyczyn, które przyczyniają się do urazu, podrażnienia i toksyczności.
Stomatologia biologiczna opiera się na założeniu, że wszystkie terapie stomatologiczne powinny działać w harmonii z naturalną zdolnością ciała do leczenia i naprawy. Stomatologia biologiczna ucieleśnia sztukę i naukę stomatologii, ponieważ odnosi się do wyjątkowości każdego człowieka. Obejmuje parametry zdrowia, komfortu, funkcji, piękna i długowieczności. Skupia się na opiece zdrowotnej.

Image module
Image module

STOP TOKSYNOM

W Kirilov Dental Clinic szukamy najbezpieczniejszych i najmniej toksycznych metod leczenia stomatologicznego. Jeżeli leczenie miało już miejsce oceniamy czy wypełnienia i same zęby nie są źródłem toksyn. Odbudowujemy brakujące uzębienie z użyciem biologicznie obojętnych materiałów takich jak np. tlenek cyrkonu. Regeneracja kości przy użyciu przetworzonej kości pochodzenia ludzkiego. W celu uniknięcia leczenia kanałowego lub ekstrakcji zęba, jeżeli nie ma ku temu przeciwwskazań stawiamy na leczenie biologiczne zębów, które polega na zastosowaniu na chorym zębie opatrunku o działaniu przeciwbakteryjnym, umożliwiającym remineralizację dna komory zęba oraz pobudzający miazgę do wytwarzania zębiny reparacyjnej.

STOMATOLOGIA BIOLOGICZNA

ZIELONA GÓRA

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

To co? Projektujemy Twój uśmiech już dziś?
Nie czekaj, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację.
Razem zadbamy o Twój zdrowy uśmiech.

Image module