';

WIOSNA Z SZEEEROKIM UŚMIECHEM

PRZYWRÓĆ BLASK SWOJEMU UŚMIECHOWI!

Wiosna za oknem, wszystko rozkwita, lśni, połyskuje. Zrób to i Ty razem z nami.

IMPLANTY STOMATOLOGICZNE

Doskonale zastępują korzeń utraconego zęba, hamując przy tym zanik tkanki kostnej, stanowiąc jednocześnie podstawę do odbudowy protetycznej. Implanty zębowe to trwałe, sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie w odbudowie uzębienia.

Dowiedz się więcej o implantach >>
Umów sie na wizytę >>

Implanty Stomatologiczne

LICÓWKI

Licówki to cienkie, porcelanowe płytki przyklejane do zębów. Znacząco wpłyną na poprawę estetyki Twojego uśmiechu, wyregulują długość zębów, nadadzą im prawidłowy kształt, zniwelują przebarwienia i odbudują brakujące fragmenty zęba przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Hollywoodzki uśmiech w oka mgnieniu.

Dowiedz się więcej o licówkach >>
Umów sie na wizytę >>

Licówki

Właściciele pełnego, zdrowego i białego uzębienia cieszą się większą popularnością, szacunkiem i powodzeniem.

KIRILOV DENTAL CLINIC

KORONY I MOSTY

Odbudowy protetyczne doskonale zastępujące utraconego bądź zniszczonego zęba. Korony i mosty stomatologiczne to stałe uzupełnienie protetyczne mocowane bezpośrednio do implantów lub zębów pacjenta.

Dowiedz się więcej o koronach protetycznych>>
Dowiedz się więcej o mostach protetycznych>>
Umów sie na wizytę >>

Korony i mosty protetyczne

WYBIELANIE ZĘBÓW

Jeżeli masz zdrowe zęby a nie zadowala Cię ich odcień to rozwiązanie wybielania zębów jest dla Ciebie. W Kirilov Dental Clinic oferujemy kilka opcji wybielania zębów. Umów sie u nas na wizytę i rozmowę a dobierzemy odpowiednią metodę dla Twoich zębów.

Poznaj nasze metody wybielania zębów >>
Umów sie na wizytę >>

Wybielanie zębów

ZOBACZ NASZE METAMORFOZY UŚMIECHU

MEZOTERAPIA

Tarapie przeciwzmarszczkowe, efekty odmłodzenia, regeneracje, nawilżenia, rozświetlenia, ujędrnienia. Odbuduj strukturę swojej skóry poprzez koktajle kwasu hialuronowego, aminokwasów, witamin, minerałów i koenzymów. 

Poznaj nasze zabiegi mezoterapii >>
Umów sie na wizytę >>

Mezoterpaia KDC

MODELOWANIE UST

Powiększenie i modelowanie ust usieciowanym kwasem hialuronowym od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Dowiedz się więcej o modelowaniu ust >>
Umów sie na wizytę >>

Modelowanie ust KDC

ZABIEGI BOTOXEM

Botox to kompleks toksyny botulinowej typu A. Metoda korekcji zmarszczek mimicznych. Polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej, która ma za zadanie sparaliżować mięsnie i zapobiec powstawaniu zmarszczek.

Dowiedz się więcej o modelowaniu botoxem >>
Umów sie na wizytę >>

Botox KDC
UMÓW SIE NA WIZYTĘ

Nie czekaj! Przywitaj wiosne z Szeeerokim Uśmiechem w Kirilov Dental Clinic. Onieśmiel wszystkich swoim uśmiechem, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

Image module