fbpx
';

Wiosna z Szerokim Uśmiechem w Kirilov Dental Clinic

WIOSNA Z SZEEEROKIM UŚMIECHEM

PRZYWRÓĆ BLASK SWOJEMU UŚMIECHOWI!

Wiosna za oknem, wszystko rozkwita, lśni, połyskuje. Zrób to i Ty razem z nami. W akcji Wiosna z Szeeerokim Uśmiechem możesz liczyć na 5% rabat* w Kirilov Dental Clinic na poniższe usługi:

IMPLANTY STOMATOLOGICZNE

Doskonale zastępują korzeń utraconego zęba, hamując przy tym zanik tkanki kostnej, stanowiąc jednocześnie podstawę do odbudowy protetycznej. Implanty zębowe to trwałe, sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie w odbudowie uzębienia.

Dowiedz się więcej o implantach >>
Umów sie na wizytę >>

Implanty Stomatologiczne

LICÓWKI

Licówki to cienkie, porcelanowe płytki przyklejane do zębów. Znacząco wpłyną na poprawę estetyki Twojego uśmiechu, wyregulują długość zębów, nadadzą im prawidłowy kształt, zniwelują przebarwienia i odbudują brakujące fragmenty zęba przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Hollywoodzki uśmiech w oka mgnieniu.

Dowiedz się więcej o licówkach >>
Umów sie na wizytę >>

Licówki

Właściciele pełnego, zdrowego i białego uzębienia cieszą się większą popularnością, szacunkiem i powodzeniem.

KIRILOV DENTAL CLINIC

KORONY I MOSTY

Odbudowy protetyczne doskonale zastępujące utraconego bądź zniszczonego zęba. Korony i mosty stomatologiczne to stałe uzupełnienie protetyczne mocowane bezpośrednio do implantów lub zębów pacjenta.

Dowiedz się więcej o koronach protetycznych>>
Dowiedz się więcej o mostach protetycznych>>
Umów sie na wizytę >>

Korony i mosty protetyczne

WYBIELANIE ZĘBÓW

Jeżeli masz zdrowe zęby a nie zadowala Cię ich odcień to rozwiązanie wybielania zębów jest dla Ciebie. W Kirilov Dental Clinic oferujemy kilka opcji wybielania zębów. Umów sie u nas na wizytę i rozmowę a dobierzemy odpowiednią metodę dla Twoich zębów.

Poznaj nasze metody wybielania zębów >>
Umów sie na wizytę >>

Wybielanie zębów

ZOBACZ NASZE METAMORFOZY UŚMIECHU

*Akcja „Wiosna z Szeeerokim Uśmiechem” trwa od 10 kwietnia 2021 roku do 31 maja 2021 roku. Może wziąć w niej udział każdy pacjent, który umówi się na wizytę w powyższym terminie na wyżej wymienione leczenie. Aby otrzymać rabat, przy zapisie Pacjent zoobowiazany jest podać hasło „Wiosna z szerokim uśmiechem”.
UMÓW SIE NA WIZYTĘ

Nie czekaj! Skorzystaj z akcji Wiosna z Szeeerokim Uśmiechem w Kirilov Dental Clinic. Onieśmiel wszystkich swoim uśmiechem, skontaktuj sie z nami, podaj hasło „Wiosna z Szerokim Uśmiechem” i umów sie na wizytę!

Image module