';

APARATY ORTODONTYCZNE

ACCUSMILE

KOMFORTOWA KOREKCJA UŚMIECHU

Korekcja zgryzu nie musi już być uciążliwa. Prezentujemy nowe rozwiązanie, jakim jest Accusmile®. To nowe aparaty typu Aligner. Jest to ruchomy niewidoczny aparat ortodontyczny. Nie jest on przyklejany na stałe, w związku z czym pacjent odczuwa wyższy komfort podczas całego procesu leczenia.

Aligner to przezroczyste nakładki, dopasowywane do każdego pacjenta indywidualnie. Są proste w obsłudze, dzięki czemu pacjent może je w razie konieczności zdejmować i samodzielnie zakładać. Dzięki temu można spożywać posiłki, nie obawiając się, że kawałki jedzenia utkną w aparacie. Accusmile pozwala na uzyskanie lepszych rezultatów, w krótszym czasie!

Image module
Image module

ACCUSMILE

Accusmile Zielona Góra jest niemalże niewidocznym aparatem ortodontycznym. To ogromna konkurencja dla tradycyjnych metod leczenia zgryzu. Wykonywany jest z przezroczystego tworzywa sztucznego, z którego tworzone są specjalne szyny. Lekarz projektuje aparat w taki sposób, aby korygował ustawienie zębów do pożądanego efektu. Szyny należy nosić w dzień i w nocy. Efekty zauważalne są podczas każdej kolejnej wizyty u ortodonty, który wymienia aparat na nowy, nieco zmodyfikowany, przystosowany do zamian zachodzących w ustawieniu Twoich zębów. Co ważne, szyny aparatu przygotowywane są przy użyciu drukarki 3D, dzięki czemu wykluczony zostaje błąd ludzki podczas tworzenia nakładek.

APARATY ORTODONTYCZNE

KIRILOV DENTAL CLINIC

ALIGNER

System aligner Zielona Góra oferuje pacjentom wysoki komfort leczenia. Dzięki temu, że nakładki są przezroczyste – aparat jest estetyczny. Dodatkowym atutem jest możliwość samodzielnego zdjęcia szyn, co sprzyja dbaniu o higienę jamy ustnej. Pacjent może spokojnie spożyć posiłek, wyszczotkować zęby. Używanie aparatu nie sprawia bólu i nie rani dziąseł, ani błony śluzowej. Aparaty te nie posiadają zamków i pierścieni, które mogą ranić jamę ustną pacjenta, a dodatkowo sprawiają ból. Metoda ta jest również bardziej przyjazna dla kieszeni pacjenta, niż tradycyjne aparaty ortodontyczne.

Po zakończeniu leczenia, wymagana jest retencja. Dzięki niej, możesz być pewny, że efekty nie znikną, a zęby zostaną w pożądanym ustawieniu. Co ważne, nie będziesz musiał wykonywać nowej nakładki retencyjnej. W tym celu posłużą Ci ostatnie otrzymane podczas leczenia szyny. Jeśli w trakcie leczenia, doskwierać będą Ci problemy finansowe – nie musisz martwić się o to, że dotychczas osiągnięte rezultaty znikną. Jeśli będziesz nosić ostatnią, przygotowaną przez lekarza szynę, zęby pozostaną w skorygowanej dotychczas pozycji.

Image module
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

To co? Korygujemy Twój uśmiech już dziś?
Nie ma co czekać, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację.
Razem zadbamy o Twój nowy uśmiech.

Image module