';

WYBIELANIE ZĘBÓW

KIRILOV DENTAL CLINIC

UŚMIECH

Z HOLLYWOOD

Każdy z nas marzy o pięknym, białym, hollywoodzkim uśmiechu. Świadczy on nie tylko o wysokim poziomie higieny osobistej, ale też o estetyce, zdrowiu. Zęby mogą również mieć wpływ na nasza samoocenę. Mogą być przyczyną nieśmiałości, niskiego poziomy pewności siebie. To generować może wiele problemów zarówno w życiu zawodowym jak i towarzyskim. Co istotne, wiele osób ocenia nas przez pryzmat naszego uzębienia. Większą popularnością, szacunkiem i powodzeniem cieszą się właściciele zdrowych, białych zębów. Ładny uśmiech sprawia, że przyciągają oni do siebie innych.

 

Image module
Image module

BIAŁE ZĘBY

Niewiele osób może pochwalić się naturalnie białymi zębami. Zazwyczaj mają one lekki odcień kości słoniowej. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu jak najlepszych efektów, koniecznie umów się u nas na wizytę i rozmowę. Podczas wstępnego wywiadu sprawdzimy kondycję Twoich zębów. To będzie miało kluczowy wpływ na podejmowane dalej kroki. Bardzo ważne jest to, aby zęby przed wybielaniem zostały w 100% wyleczone. Tylko to zagwarantuje najlepsze efekty. Gdy pomożemy Ci w pozbyciu się ubytków, nadejdzie czas na wybranie metody wybielania zębów.

WYBIELANIE ZĘBÓW

ZIELONA GÓRA
NAKŁADKI WYBIELAJĄCE

Nasza klinika oferuje kilka opcji:

Zindywidualizowane nakładki wybielające, z których możesz korzystać w zaciszu domowym. To metoda, na której efekty trzeba zaczekać kilka tygodni, ale jest niezwykle bezpieczna i łagodna dla szkliwa. Nakładki przygotowywane są z wycisków szczęki pacjenta. Dzięki temu specjalny żel wybielający dotrze w każdy zakamarek. W efekcie uzyskasz efekt 3D.

WYBIELANIE LASEREM

Kolejną opcją jest wybielanie zębów Zielona Góra przy użyciu specjalnego lasera. Tego typu sprzęty wciąż wdrażane są do kolejnych dziedzin medycyny i stomatologii estetycznej. Laser działa szybko, bezboleśnie i skuteczne. Podczas jednej wizyty możesz pozbyć się plam i przebarwień po kawie czy tytoniu. Do tego zabiegu również wykorzystywany jest specjalny żel, który składa się w 30% z nadtlenku wodoru. Laser przyczynia się do rozkładu barwników, odpowiedzialnych za barwę zębów.

WYBIELANIE LAMPĄ

Jeśli zaś chodzi o wybielanie zębów lampą. Dentysta umieszcza w ustach pacjenta specjalny żel, aktywowany światłem. Cała procedura trwa około godziny. Umożliwia więc wybielenie zębów podczas jednej wizyty w gabinecie, o nawet od 5 do 14 tonów w skali Vita. Zabieg jest bezpieczny, a przede wszystkim skuteczny.

Wybielanie zębów warto powtarzać co jakiś czas, dla utrzymania jak najlepszych rezultatów. To jak często będziesz potrzebować takiego zabiegu, zależy nie tylko od indywidualnych, biologicznych predyspozycji, ale również od Twojego stylu życia.

 

Image module

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

To co? Projektujemy Twój uśmiech już dziś?
Nie czekaj, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację.
Razem zadbamy o Twój zdrowy uśmiech.

Image module