';

VOUCHERY

UPOMINKOWE

Vouchery Kirilov Dental Clinic na Prezent to idealny pomysł na spełnienie marzeń obdarowanej przez Ciebie osoby. Elegancki, ekskluzywny dla wyjątkowych osób.

ŚNIEŻNY UŚMIECH

Każdy z nas marzy o pięknym, białym, hollywoodzkim uśmiechu. Ładny uśmiech sprawia, że nabieramy pewności siebie zarówno w życiu towarzyskim jak i zawodowym. Voucher ten to doskonały pomysł dla osoby, dla której wygląd jest niezwykle ważny.  Voucher na spełnienie marzeń o pięknym uśmiechu upoważnia do zabiegu wybielania zębów metodą nakładkową lub lampową.

ZDROWA CERA

Kto nie marzy o tym aby jego cera była wciąż jędrna, świeża i pozbawiona zmarszczek? Voucher ten pozwoli Ci odmłodzić skórę i pozbyć się oznak upływu czasu. Voucher na zdrową cerę upoważnia do zabiegu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym jednej strefy.

PIĘKNE USTA

Voucher na piękne usta upoważnia do zabiegu powiększania ust. Voucher możliwy do zrealizowania w naszych gabinetach zarówno w Zielonej Górze jak i Krośnie Odrzańskim. 

Wszystkie Vouchery są możliwe do zrealizowania w naszych gabinetach zarówno w Zielonej Górze jak i Krośnie Odrzańskim. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty w celu ustalenia terminu zabiegów w wybranych placówkach.

Image module
Image module

VOUCHERY UPOMINKOWE

KIRILOV DENTAL CLINIC
ZAMÓW VOUCHER

Nie czekaj!
Spraw radość bliskiej Ci osobie niecodziennym prezentem.
Wybierz odpowiedni Voucher Kirilov Dental Clinic i skontaktuj sie z nami!

Image module