';

APARATY ORTODONTYCZNE

KIRILOV DENTAL CLINIC

KOREKCJA

ZGRYZU

Wady zgryzu mogą być przyczyną wielu problemów. Nierówne zęby nie tylko potrafią zmieni rysy twarzy. Powodują również wady wymowy, ścieranie się zębów, stwarzają środowisko przyjazne rozwojowi próchnicy, mogą być przyczyna bólu głowy. Warto więc podjąć próbę korekcji zgryzu. W większości przypadków wystarczy użycie aparatu ortodontycznego. Są również wyjątki, które wymagają interwencji chirurgicznej. W Kirilov Dental Clinic dowiesz się, jak możemy Ci pomóc już podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej.

Image module
Image module

Oferujemy aparaty ortodontyczne najlepszej jakości, dostępnej na rynku. W ramach naszych podstawowych usług, proponujemy aparaty ortodontyczne stałe. Wymagają one regularnych wizyt u ortodonty, który może na bieżąco kontrolować postępy leczenia. Podczas takich spotkań, lekarz dokręca aparat tak, aby utrzymywał zęby w wymaganej pozycji. Co ważne sprzęt, który otrzymują od nas pacjenci, wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy również kolorowymi gumkami, po które wiele osób często sięga. To świetne rozwiązanie dla dzieci oraz dla dorosłych, którzy cenią sobie kreatywne, nietuzinkowe rozwiązania. Dla osób, które wolą, aby aparat był dyskretnym dodatkiem również posiadamy odpowiednie akcesoria. Dopasujemy je tak, że nie będzie on rzucał się w oczy.

APARATY ORTODONTYCZNE

ZIELONA GÓRA
APARATY
SAMOLIGATURUJĄCE

Aparaty samoligaturujące (bezgumkowe) jak już sama nazwa wskazuje nie wymagają stosowania ligatur. Łuk, wykonany z metalu przymocowany jest do zamków za pomocą klapki, która się w nim znajduje. W związku z tym, że pacjent nie musi regularnie wymieniać gumek, nie musi również bywać na częstych wizytach u ortodonty, a samo leczenie trwa krócej. W standardowym aparacie, gumki mogą powodować silne tarcie w trakcie przemieszczania się łuku. W tym przypadku unikamy ryzyka dodatkowego tarcia, a sam ruch łuku roboczego jest dużo prostszy. Tym samym zmniejszamy bolesność noszenia aparatu przy zachowaniu jego wydajności. Podczas omawiania szczegółów leczenia aparatem samoligaturującym, nasz ortodonta zaproponuje dwa typy zamków. Mogą być to te klasyczne – metalowe lub elastyczne. Jedne i drugie mają niewielkie rozmiary. Jak sama nazwa mówi, pozbawione są również gumek. Dzięki czemu dbanie o higienę jamy ustnej jest dużo prostsze. To rozwiązanie minimalizuje wystąpienie próchnicy zębów w obrębie umiejscowienia aparatu.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

To co? Projektujemy Twój uśmiech już dziś?
Nie czekaj, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację.
Razem zadbamy o Twój zdrowy uśmiech.

Image module