';
Image module
Lek. Dent.

KIRIL KIRILOW

PROTETYKA | CAD/CAM | DSD

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Plovdiv – Wydziału Stomatologii. Specjalista w Protetyce i związanych z nią systemów CAD/CAM. Niejednokrotnie występował w roli specjalisty i doradcy w tematyce Stomatologii Jednego Dnia i zintegrowanego oprogramowania CAD/CAM na Środkowoeropejskich Targach Produktów Stomatologicznych CEDE. Projektowanie uśmiechów, Protetyka, CAD/CAM to jest to w czym czuje się najlepiej. To Jego pasja, to Jego żywioł. Pasjonat nowinek technologicznych, które gromadzi w swojej pracowni. Ulubione „gadżety” to skaner i frezarka. To dzięki nim między innymi potrafi stworzyć uśmiech niemal doskonały.
Czasu wolnego ma niewiele ale jak tylko może to pielęgnuje swoją druga pasję: wędkarstwo. Lada Niva, wędka Stella i o bożym świecie zapomina 😉 Jak każda ponadprzeciętna jednostka ma swoje małe dziwactwa: wkurzają go duże, niezgrabne rękojeści w wędkach i fugi w kafelkach na które stara się nie stąpać 😉 A tak zupełnie na poważnie to nie toleruje złośliwości i podstępności w działaniu.
Uwielbia kuchnie swojej żony a najbardziej jej jajeczka sadzone z ziemniaczkami na masełku. Pani Małgosia doskonale wie, że czernina i flaczki nie są dla Niego 😉
Z sentymentem wraca do czasów beztroski spędzonych u babci w Irniku i tam też widziałby się wraz z małżonką na starość.

Image module
Image module
Image module