';
Image module
Lek. Dent.

MAŁGORZATA
STĘPNIAK-KIRILOW

CHIRURGIA | ORTODONCJA | MEDYCYNA ESTETYCZNA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Plovdiv – Wydziału Stomatologii. Uczestniczka wielu konferencji, certyfikowanych szkoleń, wykładów i warsztatów z zakresu chirurgii, ortodoncji, systemów CAD/CAM i medycyny estetycznej (Certyfikaty). Niewątpliwie stomatologia jest Jej pasją co widać na każdym kroku. Uwielbia obserwować jak pacjenci zmieniają się pod Jej ręką, zęby niemalże rosną a rysy twarzy nabierają prawidłowych kształtów. Sama o sobie mówi, że bez pracy nie mogłaby żyć.

A co po pracy? Po pracy Pani Małgosia lubi po prostu wrócić do domu… Jak na rasową kobietę przystało kocha buty i damskie torebki 🙂 Zbzikowana na punkcie czystości co z całą pewnością można stwierdzić o całej rodzinie Kirilov. Zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym nie toleruje niedokładności, bylejakości a przede wszystkim zazdrości i bezpodstawnej zawiści ludzkiej. W kuchni nie ma rzeczy, których wyjątkowo nie lubi, może tylko za wyjątkiem… nie, tutaj nie ma wyjątków. Kuchnia Pani Małgosi nie ma ograniczeń.

W ciągłych rozjazdach pomiędzy dwoma krajami Polską i Bułgarią. Teraz głównie Zielona Góra ale co będzie w przyszłości? Czas pokaże. Pewnie jakaś „Wsi spokojna, wsi wesoła…” 😉